Privatumo politika – SaLi.lt

Privatumo politika

BENDROSIOS NUOSTATOS

Ši privatumo politika reglamentuoja sali.lt (toliau – internetinė parduotuvė) klientų asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus; tinklapio www.sali.lt (toliau – tinklapis) ir/arba sali.lt elektroninės parduotuvės naudojimosi principus; slapukų naudojimo tvarką bei tinklapyje talpinamo turinio autorines teises.
Sali.lt gerbia Jūsų privatumą, todėl užtikrina Jūsų asmeninės informacijos, pateiktos internetinei parduotuvei, saugumą ir konfidencialumą pagal šioje Privatumo politikoje bei sali.lt išdėstytas sąlygas.

ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS, TVARKYMAS IR SAUGOJIMAS

Internetinėje parduotuvėje asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679). Savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis parduotuvės klientas gali pateikti atskira parduotuvėje patvirtinta forma, jiems patogiu būdu. Su visais Kliento asmens duomenų tvarkymo principais galite susipažinti sali.lt

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TVARKA

Informuojame, jog, siekiant Jums pasiūlyti sklandų informacijos pateikimą bei visavertes paslaugas, sali.lt tinklapyje ir elektroninėje parduotuvėje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai yra įrašomi Jūsų kompiuteryje ar kitame Jūsų naudojamame įrenginyje ir yra naudojami tam, kad galėtume užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, atpažindami Jus kaip ankstesnį svetainės naudotoją; vykdant Jūsų pirkimą elektroninėje parduotuvėje; renkant svetainės lankomumo statistiką.
Atidarydami sali.lt tinklapį ir naršydami toliau, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje ar kitame naudojamame įrenginyje.
Savo duotą sutikimą galite bet kada atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus. Jūs bet kada galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Informuojame, kad be slapukų negalėsite naudotis daugeliu sali.lt tinklapio privalumų, pagerinančių svetainės funkcionalumą. Taip pat be slapukų gali tinkamai neveikti kai kurios tinklapio funkcijos. 

AUTORINĖS TEISĖS

Internetinė parduotuvė pasilieka visas autorines teises ir kitas nuosavybės teises į bet kokį sali.lt tinklapio turinį, kuris apima, bet neapsiriboja, tinklapyje pateikiamomis nuotraukomis, tekstais, aprašymais, techninėmis specifikacijomis, instrukcijomis, maketais, bendru tinklapio dizainu (angl. layout) ir kitomis unikalaus turinio formomis.
Griežtai draudžiama publikuoti ar kitaip naudoti sali.lt tinklapio turinį be sali.lt sutikimo. Naršydami sali.lt tinklapyje, Jūs sutinkate su šia sąlyga. Už jos pažeidimą taikomi veiksmai įstatymų numatyta tvarka.

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

Tolimesnis naudojimasis sali.lt tinklapio paslaugomis reiškia šios privatumo politikos laikymąsi. 
sali.lt turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo politiką ir apie tai paskelbti tinklapyje. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami vadovaujantis geranoriškumo principu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.