Frezos antgaliai manikiūrui ir pedikiūrui pigiau – SaLi.lt

Frezos antgaliai

Didelė frezos antgalių įvairovė suteikia daugiau komforto ir meistrui, ir jo klientui atliekant aparatinį ar kombinuotą manikiūrą. Frezos galvutės naudojamos odelėms šalinti, panagėms apdirbti bei lakui nuimti.

Deimantiniai frezos antgaliai

Deimantiniai frezos antgaliai

Deimantiniai frezos antagliai

Karbidiniai frezos antgaliai

Silikoniniai frezos antgaliai Silikoniniai frezos antgaliai
Rankinėms frezoms gaminami tokie antgaliai, kaip: keramikiniai, karbidiniai arba kitaip vadinami kietmetalio, silikoniniai bei deimantiniai. Deimantiniai frezos antgaliai skirti aparatiniam manikiūrui ir pedikiūrui. Karbidiniai frezos antgaliai skirti šalinti dirbtinę medžiagą, kuria buvo padengti nagai. Silikoniniai frezos antgaliai skirti manikiūro, pedikiūro užbaigimui.
Meistrai, kurie ieško kokybės ir ilgaamžiškumo be abejonės renkasi deimantinius ir kietojo metalo karbidinius antgalius. O konkreti kiekvieno antgalio paskirtis lemia koks būtent bus kiekvieno meistro konkretus antgalių rinkinys. Renkantis antgalius manikiūrui ar pedikiūrui svarbu žinoti spalvų, kuriomis žymimi antgaliai, reikšmes. Taip pat, vertėtų atkreipti dėmesį ir į antgalio formos subtilybes, nulemiančias jų paskirtį.

Frezos antgalių spalvų reikšmės

Nagų frezos antgaliai žymimi skirtingomis spalvomis. Ši spalvinė markiruotė nurodo antgalio grubumo lygį. Geltonos spalvos frezos antgaliai yra labai švelnūs. Raudonos spalvos (pvz.: deimantinis frezos antgalis „LIEPSNELĖ“) – švelnūs. Mėlynos (pvz., karbidinis frezos antgalis „BUGNELIS“) – vidutiniškai grubūs. Žalios spalvos (pvz.: karbidinis frezos antgalis „EGLUTĖ“ ) – grubūs. Juodos spalvos (pvz.: karbidinis frezos antgalis “MORKYTĖ”) antgaliai pasižymi ypač dideliu grubumu.
Kuo antgalio grubumo lygis didesnis, tuo greičiau pašalinamas gelis ar suragėjusi oda. Grubiausio (juodo) antgalio naudojimas efektyviausias, tačiau didėja tikimybė pažeisti nagą. Todėl didelio grubumo antgalius renkasi meistrai, kurie turi daugiau darbo patirties. Grubumo lygio pasirinkimas priklauso ir nuo to, kokio storumo yra medžiagos sluoksnis dengiantis nagą. Geliniam lakui nuimti, jei sluoksnis plonas, puikiai tinka ir švelnus raudonai žymimas antgalis.

Mūsų siūlomi frezos antgaliai nagams

Mūsų siūlomi kruopščiai atrinkto profesionalaus gamintojo rusiški frezos antgaliai pasižymi išskirtine kokybe ir formų gausa.
Deimantiniais frezos antgaliai universalūs, tačiau atsižvelgiant į formos subtilybes gali būti labiau patogesni konkrečiam darbo etapui. „BURBULIUKAS“ raudonas ir mėlynas, skirtas antnagio atkėlimui, šalinimui, užpoliravimui ir suragėjusių šoninių volelių bei kutikulės šalinimui. „LIEPSNELĖ“ ar „MORKYTĖ“ smailiu galiuku dėl savo smailaus galiuko, gali pasiekti net giliausiai esančius nešvarumus. Šie antgaliai buku galiuku yra tinkamesni greitam darbui, sumažina sužalojimų tikimybę. Antgalis „LIEPSNELĖ TORNADO“ mažiau įkaista, leidžia procedūrą atlikti greičiau ir turi ilgesnį tarnavimo laiką. Deimantinė dalis išsidėsčiusi spirale, todėl nušlifuota medžiaga iškart yra išstumiama ir pašalinama. Raudona žymimas antgalis „ALYVUOGĖ“ ypatingai tinkantis klientėms, turinčioms jautrias ir plonas odeles. „KONUSAS“ – antnagio ir suragėjusių šoninių volelių bei kutikulės šalinimui. „CILINDRAS“ mėlynas – suragėjusių šoninių volelių šalinimui, nuospaudų kraštų šlifavimui.
Karbidiniai frezos antgaliai skirti geliui nuimti ar kitoms medžiagoms šalinti. „KUKURŪZAS“, pažymėtas raudona spalva, yra nepamainomas antgalis, kai ant klientės nago plokštelės esanti medžiaga buvo padengta plonai. Juodas “KUKURŪZAS” - dėl grubaus savo paviršiaus leidžia dirbtinę medžiagą pašalinti greičiau, nereikalauja spaudimo, todėl nekaista. Žalias “KUKURŪZAS” tinkamas gelinio lako, gelio, akrilo ir polygelio nuėmimui. Žalia „EGLUTĖ“ smailiu galiuku tinka dirbtinės medžiagos šlifavimui aplink odeles bei panagių apdirbimui. Žalias „KANKORĖŽIS“ buku galiuku puikiai tinka saugiam dirbtinės medžiagos šalinimui prie odelių. O dėl savo siauros formos mėlynas „PAGALIUKAS“ naudojamas dirbtinės medžiagos apdirbimui panagėse ir kitose sunkiai prieinamose vietose. Antgalis „MORKYTĖ“ yra siauros formos, tad pasirenkama dirbtinės medžiagos apdirbimui panagėse.

Antgaliai nagų frezai internetu pigiau!

Nedvejokite, kur įsigyti jums reikalingų antgalių – mūsų parduotuvė siūlo prekes internetu pigiau, dažnai taiko akcijas, nors antgalių kaina ir šiaip patraukli, o kokybė puiki. Pirkdami internetu taupote ir laiką, ir pinigus.
 
Frezos antgaliai pedikiūrui